5 blogov o rodinných podnikoch, ktoré sa oplatí čítať

Rodina ako kapitál vašej firmy

Emocionálny, ľudský alebo intelektuálny kapitál zlepšuje podnikanie a schopnosti človeka. Autori blogu Family Capital si myslia, že rodina je pre podnikanie tiež významným prínosom, a preto vymysleli pojem “rodinný kapitál”. My s nimi rozhodne súhlasíme.

rodinné podniky

button

 

 KPMG Family Business Blog

Pre všetkých, ktorí majú radi prieskumy, čísla a prehľadné infografiky, odporúčame KPMG Family Business Blog. Bonusom navyše sú prípadové štúdie zamerané na rodinné podnikanie.

rodinné podniky KPMG

button

 

 Nie je FBI ako FBI

Vypátrali sme blog pre všetkých, ktorí milujú video blogy a tipy na knihy o podnikaní, ktoré sa oplatí prečítať. Rodinným podnikom v USA sa venuje Family Business Institute.

rodinné podniky

button

 

 Rodinné podniky v Kanade

Nezisková organizácia Business Families Foundation združuje expertov, ktorí pripravujú rady pre všetkých, ktorí podnikajú alebo s rodinnými firmami len začínajú. Čas sú peniaze a vedia to aj oni – pred každým článkom je uvedený počet minút, ktoré potrebujete na jeho prečítanie 🙂

rodinné podniky

button

 

 Wall Street – miesto, kde to žije podnikaním

Začínate s podnikaním, rozbiehate startup alebo ste rodinný podnik, ktorý rieši otázku následníctva? Nenechajte si ujsť inšpiratívne články na blogu The Wall Street Journal.

rodinné podniky

button

Inline
Inline