5 podcastov o podnikaní, ktoré musíte sledovať

Chcete mať aktuálny prehľad o trendoch v biznise, ale máte málo času? Vybrali sme pre vás podľa nás tie najinšpiratívnejšie podcasty o biznise a podnikaní.

Prečo sú podcasty obľúbené a (niekedy) dokonca viac ako video?

Pretože sa dajú počúvať počas cesty do práce, pri varení, pri prechádzkach v prírode, prehrávať v mobile a iných zariadeniach.

Podcasty vznikli pred mnohými rokmi ako „relácie z rádia do kapsy“. S rozšírením MP3 prehrávačov sa ukázalo, že nie je zlý nápad, keď školy začnú zverejňovať svoje prednášky ako zvukové záznamy. Postupne sa k nim pridali aj rádiá, ktoré touto formou distribuovali niektoré svoje relácie offline.

Mixergy

Mixergy je jedným z najlepších podcastov pre podnikateľov. Každá epizóda obsahuje rozhovor s úspešným podnikateľom. V súčasnosti si môžete vypočuť nahrávky 1129 zakladateľov zvučných mien. Tematicky sa zameriava nielen na rady, ako začať podnikať, ale aj na spôsoby, ako nastaviť víziu, či ciele vašej firmy.

Podcast

Hack the Entrepreneur

Hack the Entrepreneur je podcast publikovaný trikrát týždenne. Jeho špecialitou je to, že ide do hĺbky témy. Zameriava sa na návyky a obavy nielen začínajúcich, ale najmä úspešných a skúsených podnikateľov. Snaží sa nájsť vzorce správania a návykov, ktoré môžu viesť k úspechu. Ak nemáte veľa času, tento podcast je vhodný práve pre vás. Jeho autor, Jon, ide priamo na vec!

Podcast
Foundr Podcast

Foundr vám pomôže učiť sa od tých najlepších mozgov v biznise. Zistíte, čo presne je potrebné na to, aby ste sa stali úspešným podnikateľom. Či ide o nové obchodné aktivity alebo o zvýšenie obratu, Foundr vás bude inšpirovať a viesť počas vašej podnikateľskej cesty.

Podcast


Hack to Start

Podcast Hack to Start je plný zaujímavých ľudí. Jeho autori absolvovali množstvo zaujímavých rozhovorov a hľadali spôsob, ako preniesť toto nadšenie aj na ďalších ľudí. Podcast vám ukáže originálne a inovatívne stratégie, ktoré sú základom úspešného podnikania.

S Hack to Start je každý deň pestrejší. Čo môže byť lepšie k rannej káve?

Podcast


Seeking Wisdom

Podcast Drift´s Seeking Wisdom by mal byť povinný pre všetkých vlastníkov podnikov. Zameriava sa najmä na manažment a marketing, ale nájdu si v ňom svoje aj tí, ktorých zaujímajú témy ako je zdravie, vzdelávanie a cesta k bohatstvu. Porozumenie tomu, ako získať lepšie pozície vo vyhľadávačoch, vám pomôže rozširovať vaše podnikanie. Nemenej dôležité sú však aj rady o tom, ako sa vyhnúť pochybnostiam o sebe samom a návody narábať s časom a úlohami efektívnejšie.

Inline
Inline